Rzeszowskie Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych SOLIS RADIUS pragnie poinformować, iż w dniu 5 maja 2026 r. została podpisana umowa z Prezydentem Miasta Rzeszowa dotycząca realizacji zadania publicznego. Podpisanie umowy stanowi ważny krok w dalszym rozwoju działań prowadzonych przez Stowarzyszenie na rzecz mieszkańców oraz lokalnej społeczności. Dziękujemy za okazane zaufanie oraz możliwość współpracy przy realizacji ważnych działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami, w tym z ASD oraz ich rodzin i środowisk, w których przebywają. O kolejnych etapach realizacji zadania będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.